Monday, January 18, 2016

14th Annual Boca Bacchanal Coming The Weekend of April 8th!

The 14th Annual Boca Bacchanal Wine & Food Festival benefiting the Boca Raton Historical Society & Museum is coming the weekend of April 8th. The two-day affair features the spectacular Bacchanalia event on Friday, April 8th followed by six amazing Vintner Dinners on Saturday, April 9th.The Bacchanalia is now known as the must-attend community event for everything wine, food and fun. It will be at the Mizner Park Amphitheater where attendees will enjoy fine wine tastings from unique vintners across the world, delectable cuisine from over 30 different restaurants and a craft beer garden. Live entertainment, fashion demonstrations and car tours will also take place all throughout the evening of Bacchanalia.
The ever-popular Vintner Dinners take place at various unique locations in Boca Raton. These intimate dining experiences each feature a vintner and chef pairing their wine and cuisine to create a sumptuous 5-course meal. Guests attending the Vintner Dinners will also be given the opportunity to hear from their chef and vintner to learn more about the pairings of the evening.         

For more information go to CLICK HERE 

Please wine responsibly, and as always, Salud! 

16 comments:

 1. I thank you for the information and articles you provided cara menggugurkan kandungan

  ReplyDelete
 2. Kamyonet nakliyat araçlarımız ile Yamaç Nakliyat bünyesinde hizmet sunuyoruz.

  ReplyDelete
 3. Mamak nakliyat Mamak Evden Eve Asansörlü Taşımacılık hizmetleri için sizler de bize ulaşabilirsiniz. Her zaman en doğru hizmetlere ulaşabilirsiniz.

  ReplyDelete
 4. Karapürçek nakliyat Karapürçek evden eve nakliyat, uzman kadrosuyla hizmet verirken taşıdığı her eşyaya değer verir. Bunun için taşıma öncesinde her şeyin planlı olması çok önemlidir.

  ReplyDelete
 5. Yenimahalle nakliyat Yenimahalle evden eve nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine hizmet verirken öncelik olarak güvenliği ön planda tutar bunun için her şeyin planlı ve programlı bir şekilde gerçekleşmesine önem verir.

  ReplyDelete
 6. Etimesgut nakliyat Etimesgut evden eve nakliyat hizmetleri alanından uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

  ReplyDelete
 7. Sincan nakliyat Sincan evden eve nakliyat firmamız taşıma işleri sırasında elinden gelenin en iyisini yaparak eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adresine teslim edilmesini sağlayacaktır. Nakliyat işlerinin tamamında profesyonellik ve tecrübe önemli bir konudur.

  ReplyDelete
 8. Çayyolu nakliyat Çayyolu Evden Eve Nakliyat Siz Değerli Müşterilerimizin Taşınacak Olan Tüm Eşyaları Mesafe Fark Etmeden Tam Korumalı Ve Sigortalı Bir Hale Getirip Darbelerden Ve Zarar Görmesinden Engellemiş Olup Nakliyatınızı Gerçekleştiriyoruz.

  ReplyDelete
 9. Ankara şehirler arası nakliyat Ankara şehirler arası evden eve nakliyat ihtiyacınız halinde firmamız size uzman çalışanlarıyla hizmet sağlayarak eşyalarınızın zarar görmeden yeni yerlerine ulaştırılmasını sağlayacaktır.

  ReplyDelete
 10. Parça nakliyat Parça eşya taşıma bir boşluğun doldurulmasını sağlar. Yani tek bir eşyanızı ya da birkaç parça eşyanızı bir yerden başka bir yere götürmek zorunda kaldığınızda problem yaşamadan işinizin çözülmesini kapsar.

  ReplyDelete
 11. Keçiören nakliyat Keçiören Nakliyat olarak uzun süredir hizmet vermektedir. Bu süre zarfında her geçen gün edindiğimiz tecrübelerimiz ile daha başarılı işlere imza atmaktayız.

  ReplyDelete
 12. Aydınlıkevler nakliyat Firmamız Aydınlıkevler evden eve nakliyat denildiğinde akıllara ilk gelen ve sizlerin memnuniyetini sağlamasıyla ön plana çıkmayı başarmış tek firma olarak hizmetlerine devam etmektedir.

  ReplyDelete